Vyhľadávanie
close

Vyhľadávanie strojov

máte pod palcom.

 

 

Intuitívne vyhľadávanbie strojov a náradia!

Stačí ak do vyhľadávacej lišty napíšete názov stroja a ak ste povololi sledovanie lokality, zobrazia sa vám výsledky z Vášho okolia. V prípade ak ste sledovanie lokality nepovolili, zobrazia sa Vám výsledky z Bratislavy. Lokalitu je však môžete upraviť dodatočne manuálne. Alebo si pozrite náš návod ako povoliť sledovanie lokality vo vašom prehliadači TU!

 

Rozšírené možnosti vyhľadávania

Pre rozšírené vyhľadávanie stačí kliknúť na ikonu menu, vo vyhľadávacej lište vľavo. Následne môžete upresniť "KATEGÓRIU", "LOKALITU" a "DÁTUM"

 

Zobrazenie výsledkov na mape

V základnom zobrazení výsledkov vyhľadávania sa dozviete, či je vami hľadaný stroj dostupný, kde sa nachádza a ako ďalekood vami zadanej polohy sa nachádza. Za aktuálnosť informácie o dostupnosti je zodpovedný prenajímateľ stroja. Pracujeme na systéme hodnotenia, kde budete mať možnosť uviesť či  prenajímateľ aktualizuje dostupnosť svojich zariadení.

 

Zobrazenie výsledkov v mriežke

Nechceli sme nikoho opomenúť a preto sme pre Vás pripravili aj zobrazenie výsledkov hľadaných strojov v zobrazení, ktoré je notoricky známe z mnohých e-shopov.

 

Detaily produktu

Tu získate základné informácie o:

  • dostupnosti
  • cene
  • presnej polohe strojov
  • vzdialenosti od Vami zvolenej lokality
  • špecifických vlastnostiach stroja

a ak by ste mali záujem môžete źavolať priamo prenajímateľovi stroja, alebo spustiť navigáciu priamo vo vašom telefóne.

 

Dodatočné filtrovanie strojov

Vo výsledkoch môžete dodatočne filtrovať podľa kategórie, lokality alebo dátumu. Ak by ste potrebovali filtrovať podľa špecifických vlastností, kliknite na "Viac filtrov"

ŠETRÍME VÁM ČAS A PENIAZE!

Všetky informácie , ktoré potrebujete na jednom mieste.

 

Základné informácie na jednom mieste

  • Dostupnosť,
  • Vzdialenosť,
  • Cena,
  • Telefónne číslo

Iba telefonický kontakt

Vždy budete mať istotu, že dostanete presne čo potrebuje, lebo si vopred odkomunikujete po telefóne aké činnosti idete vykonávať a aké stroje si chcete požičať..

Alternatívne názvy strojov

V našom systéme nájdete stroje aj podľa ľudových názvov. Ako príklad "uhlová brúska" nájdte ju napríklad pod názvom "flexa".

Bezpečnosť strojov

Nakoľko stroje môžu prenajímať iba firmy alebo živnostníci, prenajímané stroje by mali byť bezpečné. Podnikateľia majú zo zákona POVINNOSŤ vykonávať kontrolu a revízie strojov v zákonom stanovených lehotách.

Fulltextové vyhľadávanie naprieč portálom

Vytvorili sme pre Vás maximálne responzívny portál, kde Vaše požiadavky sú na prvom mieste a výsledky vidíte okamžite.

Moderné vyhľadávanie

Moderné a trendové vyhľadávanie strojov a zariadení na prenájom.

Maximálna hodnota

Snažíme sa poskytnúť Vám maximálne množstvo potrebných informácií pre efektívne rozhodovanie pri prenájme strojov a zariadení.

WIN_WIN prístup

Po slovensky - prístup VÝHRA-VÝHRA. Znamená že vyhrávajú obe strany, aj zákazník, aj obchodník. Vy dostanete potrebné informácie, čím šetríte čas a peniaze. Obchodník získava klienta, ktorý chce uzavrieť obchod nakoľko mu boli vopred poskytnuté potrebné informácie, tým šetrí obchodník čas a energiu.

FINANČNÉ VÝHODY

Benefity ktoré získavate.

 

schedule

Šetríte čas

Čas je komodita ktorá sa nedá získať nikdy späť, preto je v našom rebríčku na prvom mieste. Môžete ho tráviť s rodinou, s priateľmi, proste užívať si..., alebo...sa hodiny venovať vyhľadávaniu strojov ktoré zrovna potrebujete a neviete ich nájsť.

euro

Šetríte peniaze

Niekedy sa jedná o stovky Eur, najmä keď si prerátate celkový dopad na vašich zamestnancov, prípadne subdodávateľov služieb.

event_available

Pokoj na duši

U nás nájdete iba zariadenia od podnikateľov - firiem a živnostníkov. Tieto subjekty majú zo zákona povinnosť vykonávať kontrolu a revízie strojov tak, aby boli spôsobilé bezpečnej prevádzky.

person

Stroje aj s obsluhou

Uvedomujeme si, že môžete potrebovať stroj, ktorý neviete, alebo nemôžete obsluhovať. Preto máte u nás možnosť vyhľadať niektoré stroje aj s obsluhou - stačí zapnúť filter "s obsluhou" prípadne "iba s obsluhou"

Zaujal vás náš systém?

Presvedčíme vás, že stojíme za skúšku!

ČO HOVORIA KONCOVÍ ZÁKAZNÍCI

Moderné, prehľadné, intuitívne.

Ohlasy s ktorými sme sa streti pri prezentovaní portálu.

comment

Janko

Je to také do tejto doby:

"Moderné a intuitívne..

comment

p.Katka

Poznám pani čo pred koronou nakúpila stroje a dnes nevie čo s nimi. Určite by rada využila Váš portál. Tie stroje sa predsa ničia aj keď sa nepoužívajú.

comment

p. Štefan

Mám veľa priateľov ktorí sedia doma a pritom majú stroje, sú veľmi šikovní a ochotní pracovať, len sa nevedia zviditeľniť. Konečne je tu riešenie.

comment

p. Marián

Mám známeho ktorý kúpil stroje pre veľkú zakázku, pracoval na nich, bol ochotný pracovať kedykoľvek, ale zakázka skončila a on nevie ako sa predať. Váš systém by mu mohol pomôcť.

comment

p. Štefan

Takéto niečo tu ešte nie je? Veľmi potrebné pre bežných ľudí. Inak ja sám som nevedel nedávno nájsť brúsku na sadrokartón.

comment

p. Martina

Som v meste nová a potrebovala som príklepovú vŕtačku, aby som si vedela zavesiť obraz. Po dvoch hodinách hľadania a telefonovania som napokon niekoho našla. No nebolo to jednoduché.

Často kladené otázky

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Napíšte nám mail na emailovú adresu info@vovreci.sk

Zrejme ste pri prvom prihlásení nepovolili nášmu webu sledovanie vašej polohy. Bude potrebné zmeniť nastavenie vášho prehliadača. Podrobný návod ako povoliť sledovanie lokality pre rôzne prehliadače nájdete TU!

Za aktuálnosť informácií o strojoch zodpovedajú jednotliví prenajímateľia. Robíme všetko preto, aby bol pre nich proces aktualizácie údajov maximálne jednoduchý a časovo nenáročný.

Každý prenajímateľ musí zo zákona vykonávať revízie svojich zariadení a Vy ako zákazník máte právo požiadať o predloženie týchto dokladov pred začiatkom prenájmu. Zároveň by ste mali byť oboznámený s návodom na obsluhu prenajímaného zariadenia.

V prvom rade si stroj dobre prezrite a akékoľvek poškodenia zapíšte do preberacieho protokolu. V prípade ak stroj prestane fungovať počas prenájmu OKAMŽITE kontaktujte prenajímateľa. Nesnažte sa svojpomocne opravovať uvedené zariadenie, može to byť ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ!!!

Každý prenajímateľ má osobitné podmienky prenájmu. Je úplne legitímne požadovať zábezpeku počas prenájmu. Výšku zábezpeky si určuje prenajímateľ..

Niektorí prenajímatelia majú stroje poistené, niektorí ponúkajú možnosť pripoistiť počas prenájmu a niektorí stroje nemajú poistené vôbec. V prípade poškodenia zariadenia, sa riešenie situácie bude riadiť obchodnými podmienkami prenájmu konkrétneho prenajímateľa s ktorými ste boli oboznamený pri podpise zmluvy o prenájme.

Pripravený začať ?

Vyskúšjte naše vyhľadávanie strojov a náradia už dnes!