Vyhľadávanie
close

Ako to začalo!

Život píše tie najzaujímavejšie príbehy.

Presne tak to bolo aj s myšlienkou projektu „VoVreci“.

Poznáte to? Potrebujete príklepovú vŕtačku a nie a nie sa k nej dostať. Obehávate požičovne náradia, telefonujete všetkým známim a samozrejme googlite. Upotený dobehnete do tretej požičovne, kde by mala byť na sklade, no nakoniec vám poviedia, že je požičaná. A vy ste stratili len ďalšiu hodinu času bez výsledku.

Nápad projektu „VoVreci“ sa zrodil práve z obyčajnej životnej situácie.

Predstavte si chlapíka menom Igor. Je na stavbe. Má rozčasované a naplánované práce. Chýba mu už len žeriav na vyloženie väzníkovej strechy. A preto čaká s tímom kolegov na dohodnutý stroj na stavbu. Ako to však už býva, niečo sa pokazilo. Stroj prišiel iný a všetko zostalo stáť. Robotníci pripravení, hodinové sadzby im bežia – nič sa však nekoná. Vražedná kombinácia. Napriek urputnej snahe a žhavej telefonickej linke, sa žeriav ktorý potrebovali na vyloženie strechy - nepodarilo zohnať.

 

A práve tu... sa zrodil nápad myšlienky „Vo vreci“.

„Keby tak existovalo miesto, kde nájdem všetky náradia a stroje na prenájom s ich jasnou dostupnosťou, na 1 mieste a hneď!” 

- Veta, ktorá započala akýsi bod zlomu.

 

Obyčajný chlapík, ktorý na vlastnej koži okúsil patovú situáciu, aké je to nemať pri prácach to čo potrebuje, v ňom zarezonovala natoľko, že sa rozhodol vytvoriť sprostredkovateľský online uzol pre tých, ktorí náradie majú a pre tých, ktorí ho potrebujú...